همراهان گرامی و محترم 

به مرکز المپیاد ماخ خوش آمدید.

خدماتی که در سامانه و وب سایت maakholympiad.ir در دسترس شما است توسط شرکت منظومه اندیشه خالقی با کسب مجوزهای لازم از «مرکز توسعه فرهنگ و هنر در فضای مجازی» ورارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و پشتیبانی مؤسسه فرهنگی آموزشی ادب و دانش ماخ ارائه می‌شود. شرایط و قوانین ذکر شده در این بخش شامل همه سامانه است. شما با هر بار استفاده از این سامانه، در گام اول، کلیه قوانین ذیل را خواهید پذیرفت. در نظر داشته باشید که کلیه اصول و قوانین شرکت  منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیکی و قانون حمایت از حقوق مصرف‌کننده تدوین شده است. با استفاده از وب‌سایت، کاربران نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط می‌شوند. قوانین و مقررات مندرجه ممکن است بسته به شرایط و در طول زمان  تغییر یابد، این تغییر در همین صفحه درج و به‌روزرسانی می‌شود. بنابراین با هر بار استفاده از خدمات سایت کاربر و برگزار کننده مسئولیت مطالعه و آگاهی قوانین و مقررات را برعهده دارد. در صورت عدم توافق با این شرایط شما قادر به استفاده از خدمات سایت نخواهید بود.

بنابراین این توافق نامه مبنای ارائه خدمات به کاربران گرامی است و با استفاده از خدمات مرکز المپیاد ماخ کلیه شروط و مندرجات این توافق‌نامه را مطالعه و از مفاد آن آگاهی یافته و با پذیرش آن درخواست خدمات می‌نمایند. در هر موردی که ابهامی در خصوص مفاد این تفاهم‌نامه وجود دارد، کاربران می‌توانند با کارشناسان مرکز المپیاد ماخ ارتباط برقرار نمایند و اطلاعات موردنیاز را دریافت نمایند. در هرحال رعایت شرایط برای بهره‌گیری از خدمات مرکز المپیاد ماخ ضروری است.

لطفا در زمان ثبت نام، اطلاعات شخصی خود از جمله نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل و شماره موبایل را به درستی وارد کنید زیرا از اطلاعاتی که در زمان ثبت نام وارد می‌کنید برای تعریف نام کاربری‌تان در کلاس‌های آنلاین و آفلاین استفاده می‌شود. در صورتیکه مشخصات خود را اشتباه نوشته باشید مرکز المپیاد ماخ حضور بدونِ مشکلِ شما در دوره‌ها تضمین نمی‌کند.

شما مسئول این هستید که نام کاربری و رمز ورود خود را محرمانه نگه دارید.

شما مجاز نیستید که نام کاربری و رمز ورود خود را در اختیار شخص دیگری قرار دهید، و یا به کسی اجازه دهید که به حساب کاربری شما و ویدئوها یا وبینارهای خریداری‌شده دسترسی پیدا کند. تکثیر و انتشار ویدئوها یا وبینارهای خریداری‌شده مجاز نیست و شما مسئول تمام استفاده‌ای هستید که از وبسایت و وبینار و ویدئوهای خریداری‌شده در ارتباط با حساب شما و نام کاربری و رمز ورود شما انجام می‌گیرد. همچنین مسئولیت صحت اطلاعاتی که در حساب خود وارد می‌کنید، تماما با خود شما است.

ما تمام تلاشمان را می‌کنیم که شما بتوانید به وبینارها و ویدئوهای خریداری شده خود تا مدت حداقل دو سال دسترسی داشته باشید. در هر صورت، ما می‌توانیم به صلاحدید خودمان محتوای خریداری‌شده را حذف کنیم، مثلا اگر مدرس وبینار دیگر قصد انتشار دوره‌ی آموزشی خود را نداشته باشد یا به دلایل قانونی یا کاری وادار به انجام این کار شویم.

بعد از ثبت نام در سایت ایمیل شما برای اطلاع رسانی وبینارهای آتی و یا خبرهای ویژه مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

ثبت نام در کلاس‌های آنلاین و آفلاین

وبینارهایی که در وب‌سایت مرکز المپیاد ماخ قرار دارد توسط اساتید و موسسات آموزشی برگزار می‌شود که در صفحه مربوط به توضیحات وبینار در تب «برگزارکننده» مشخصات برگزارکننده نوشته می‌شود. کلیه حقوق مادی و معنوی این وبینارها برای برگزارکننده محفوظ بوده و در این نوع وبینارها مرکز المپیاد ماخ تنها بعنوان پلتفرم معرفی، اطلاع رسانی، اجرا و برگزاری ایفای نقش کرده و هیچگونه ادعا و تاییدی بر محتوای وبینارهای فوق ندارد. مرکز المپیاد ماخ همچون ماهیت پلتفرم‌های محتوایی دیگر در قبال محتوا و مطالبی که در وبینار منتشر می‌شود هیچ‌گونه مسئولیتی ندارد.

اطلاعات تماس شما همچون آدرس ایمیل و شماره موبایل در اختیار برگزارکننده قرار میگیرد.

روز وبینار یک ایمیل که شامل راهنمای حضور در وبینار و سایر اطلاعات تکمیلی می‌باشد به ایمیلی که در زمان ثبت نام وارد کرده‌اید ارسال می‌شود. حتما این ایمیل را مطالعه نمایید تا برای ورود به وبینار با مشکلی مواجه نشوید.

تمامی وبینارهایی که در سایت مرکز المپیاد ماخ در دسترس کاربران قرار داده شده‌اند در صورتی که بعد از برگزاری وبینار برگزارکننده قصد ارائه فیلم ضبط شده آن را برای شرکت کنندگان خود را داشته باشد در کنار بلیت قبل از خرید مشخص شده است، مرکز المپیاد ماخ برای ایجاد دسترسی راحت‌تر برای تمامی وبینارهایی که با نرم‌افزار اسکای روم برگزار می‌شوند تا ۳۰ روز بازپخش آنلاین غیرقابل دانلود در نظر گرفته است ولی نسبت به بازپخش وبینار و یا بلیت‌هایی که ویدئو ضبط شده ندارند هیچ مسولیتی ندارد وشرکت کنندگان ابتدا موظف به حضور در زمان وبینار هستند.

در صورت رضایت مدرس وبینار، فایل ارائه وبینارهایی که برگزار می‌شوند برای کاربرانی که در وبینار ثبت نام کرده و در زمان برگزاری در وبینار حضور داشته اند در انتهای وبینار، بصورت رایگان توسط برگزار کننده برای دانلود در پنل کاربری قرار داده خواهد شد.

اگر در وبیناری خصوصی ثبت نام کنید مسئولیت تهیه ویدئوی وبینار و قرار دادن آن در پنل کاربری تان بر عهده برگزارکننده می باشد و ممکن است مدت زمان آماده سازی ویدئوی وبینار پس از برگزاری بیش از ۲۰ روزکاری به طول انجامد.

امکان دانلود ویدئوی وبینارهایی که به صورت رایگان برگزار می‌شوند بنابر تصمیم و صلاحدید مرکز المپیاد ماخ و یا برگزارکننده مشخص می‌شود. برای مثال ممکن است امکان دانلود ویدئوی وبینار رایگان تنها برای اشخاصی که در وبینار حضور داشتند فراهم شود و یا برای هیچ کس ویدئوی وبینار قابل دریافت نباشد. لذا در صورتی که قرار بر ارسال ویدئوی وبینار باشد حتما در توضیحات بلیت وبینار مربوطه ذکر خواهد شد.

اگر بنا به دلایل مختلفی همچون بروز اتفافات غیرمترقبه وبینار با تاخیر آغاز شود حتما مدت زمانی که برای وبینار در نظر گرفته شده بود اعمال می‌شود و زمان تاخیر را به هیچ وجه در مدت وبینار محاسبه نخواهیم کرد و وبینار دیرتر تمام خواهد شد. از هر زمانی که وبینار آغاز شود مدت زمان وبینار محاسبه خواهد شد. برای مثال اگر وبینار ۲ ساعته‌ای که میبایست ساعت ۱۹ آغاز میشد با تاخیر نیم ساعته برگزار شود وبینار تا ساعت ۲۱:۳۰ ادامه خواهد داشت.

در صورتی که بدلیل عدم مطالعه راهنمای حضور در وبینار که هم در وب‌سایت قرار دارد و هم بعد از ثبت‌نام در وبینار به ایمیل شما ارسال می شود، عدم نصب نرم افزار وبینار یا سرعت نامناسب اینترنت، موفق به حضور در وبینار نشوید و یا به راهنمایی‌های پشتیبان وبینار عمل نکنید این عدم حضور در وبینار متوجه شما خواهد بود و وب‌سایت مرکز المپیاد ماخ هیچ گونه مسئولیتی در قبال این گونه موارد نخواهد داشت. زیرا ما با تهیه راهنمای حضور در وبینار و بخش پرسش و پاسخ های متداول و تخصیص یک پشتیبان به وبینار و ارسال ایمیل راهنمای حضور پس از ثبت نام تمام سعی‌مان را کرده‌ایم تا فرایند حضور در وبینار را برای شما عزیزان تسهیل نمائیم.

قیمت‌ بلیت‌ها به تومان است.

قوانین عودت‌وجه

مرکز المپیاد ماخ پلتفرم برگزاری و مدیریت وبینار است و درآمد حاصل از وبینار مگر در شرایط همکاری در فروش تماما متعلق به برگزارکننده است به همین جهت کاربر شرکت‌کننده در وبینار مجاز به درخواست عودت و لغو ثبت نام خود تا ۲۴ ساعت قبل از شروع وبینار می‌باشد، مرکز المپیاد ماخ تمامی درخواست‌های عودت را براساس شرایط عمومی عودت تا قبل زمان مقرر بررسی می‌کند و درصورت برخورداری از شرایط لازم وجه را عودت میکند، بعد از برگزاری وبینار عودت وجه از مسئولیت مرکز المپیاد ماخ خارج است و درخواست شما با هماهنگی با برگزار کننده مورد بررسی قرار می‌گیرد.

اگر بنا به دلایل مختلفی همچون بروز اتفافات غیرمترقبه، تاریخ برگزاری وبینار تغییر پیدا کرد و شما تمایل نداشتید در تاریخ جدید اعلام شده در وبینار حضور پیدا کنید می‌توانید درخواست عودت وجه وبینار را تا ۲۴ ساعت قبل از برگزاری داشته باشید. 

شرکت کنندگان موظف هستند در وبینار ثبت نام شده شرکت نماید در صورت برگزاری وبینار و عدم حضور کاربر، مرکز المپیاد ماخ یا برگزار کننده تعهدی به عودت وجه نخواهد داشت.

شما میتوانید در صورت رعایت نشدن سرفصل‌های  ویدئو وبینار، درخواست عودت وجه خرید انجام شده را تا ۴۸ ساعت بعد از ثبت سفارش از طریق تیکت ثبت نمایند و پس از بررسی توسط مرکز المپیاد ماخ و مورد تایید قرار گرفتن موضوع، مبلغ به کیف پول عودت داد می‌شود.

تبصره: درصورتی که زمان ثبت درخواست عودت وجه بیشتر از ۴۸ ساعت از ثبت سفارش خرید گذشته باشد این مورد با تایید برگزارکننده انجام خواهد شد.

کارهایی که در وبسایت ما نمی‌توانید انجام دهید

با استفاده از این وبسایت شما موافقت می‌کنید که این کارها را انجام ندهید:

  1. آدرس ایمیل غیرواقعی ارائه بدهید، هویت دیگران را تقلید یا جعل کنید، یا ارتباط خود با دیگران را به شکل نادرستی نشان بدهید؛
  2. سعی کنید از طریق مرکز المپیاد ماخ به سیستم‌های کامپیوتری یا مطالبی دسترسی غیرمجاز پیدا کنید، یا مهندسی معکوس انجام دهید؛
  3. از طریق مرکز المپیاد ماخ یا در وبسایت مرکز المپیاد ماخ دست به جمع‌آوری خودکار اطلاعت بزنید روش‌هایی مثل اسپایدرینگ (spidering)، خواندن صفحه نمایش (screen scraping)، دیتابیس اسکریپینگ (database scraping)، یا جمع‌آوری آدرس ایمیل‌ها، و روش‌های دیگر؛
  4. تلاش برای ایجاد وقفه یا تغییر در عملکرد مرکز المپیاد ماخ به هر شکلی (مثلا از طریق ارسال انبوه پیام‌های ناخواسته یا (flooding) ایجاد بار روی سرورها، یا وارد کردن ویروس، بمب زمانی (time bomb)، اسب تروآ (Trojan horse)، کرم، کنسل‌بات (cancelbot) یا دیگر روش‌های مخرب کامپیوتری و هک کردن؛
  5. استفاده از مرکز المپیاد ماخ یا هر بخشی از محتوای آن به شکلی که نقض قوانین نافذ باشد، حقوق مالکیت معنوی یا حقوق دیگری را از ما یا دیگران نقض کند، یا اینکه فریب‌کارانه، وقیحانه، گستاخانه، گمراه‌کننده، یا توهین‌آمیز باشد؛
  6. استفاده از اسکریپت برای دانلود انبوه محتوا؛
  7. تبلیغ، برندینگ، یا محتوای پروموشن (ترویجی) در وبسایت یا محتوای آن وارد کنید؛
  8. به غیر از مواردی که در این توافقنامه اجازه داده شده، دست به کپی، بازتوزیع، انتقال، یا تغییر یا سوء استفاده از محتوا، داده‌ها، یا کد وبسایت بزنید.
  9. بدون کسب اجازهٔ مکتوب قبلی از ما، سعی کنید از محتوا و خدمات ما برای تماس، ترغیب و وسوسه، و به‌کارگیری مدرسان یا کاربران بالقوه برای انجام کار یا استخدام، یا قرارداد تجاری و کاری نامربوط به ما استفاده کنید.
  10. به هر شیوه‌ای، از جمله ترغیب، فریب، وسوسه، سعی کنید از مدرسان یا کاربران دیگر اطلاعات شخصی کسب و استخراج کنید.

مسئولیت‌ها و رفع مسئولیت‌ها از مرکز المپیاد ماخ 

 1. در محل زندگی شما ممکن است برخی قوانین حمایت از مصرف‌کننده وجود داشته باشد. چنانچه این قوانین در موضوعی صدق کنند و نافذ باشند، ما قصدی برای رد یا تغییر آنها نداریم. به اینگونه قوانین، قوانین مصرف‌کنندهٔ ردناپدیر می‌گوییم.
 2. به جز در مواردی که قوانین مصرف‌کنندهٔ ردناپذیر حکم کنند، در باقی موارد:
  1. ما تنها متعهد به وعده‌های صریح و آشکاری هستیم که در این توافقنامه داده‌ایم. در قبال برداشت‌های ضمنی از توافقنامه هیچ تعهد و مسئولیتی نداریم؛
  2. ما تلاش معقولی می‌کنیم که محتوا یا دسترسی شما به وبسایت بدون وقفه و مشکل باشد و باقی بماند، و اینکه ایرادها رفع شوند، و اینکه محتوای وبسایت عاری از ویروس و دیگر اجزاء مخرب باشد، ولی هیچکدام از این موارد را نمی‌توانیم تضمین کنیم و تضمینی نمی‌دهیم؛
  3. ما تلاش معقولی می‌کنیم که دسترسی شما به وبسایت برقرار باشد، و وبسایت یا محتوای آن از نظر صحت، دقت، به‌هنگام بودن، کامل بودن، قابل اعتماد بودن، و موارد مشابه برای شما قابل تکیه و قابل اعتماد باشد، ولی هیچکدام از این موارد را نمی‌توانیم تضمین کنیم و (و مسئول نیستیم).
  4. چنانچه هرگونه خسارت غیرمستقیم یا تصادفی یا ویژه، یا لطمهٔ غیرمستقیم یا تصادفی یا ویژه به درآمد یا سود شما رخ بدهد که ناشی از استفاده از و/یا دسترسی به وبسایت و محتوای آن، و یا ناتوانی در استفاده از وبسایت و/یا دسترسی به وبسایت باشد، مسئولیتی متوجه ما نخواهد بود؛
  5. مسئولیت هرگونه عواقب و خسارت ناشی از برقراری تماس بین شما و هر مدرس یا کاربر دیگری، برعهدهٔ خود شما است.
  6. تا آنجایی که قانون اجازه می‌دهد، مسئولیت ما در قبال هر نوع تخطی از ضمانت یا شرایط که قابل استثنا و رد نباشد، به انتخاب خودمان، محدود به جایگزینی و یا پرداخت هزینهٔ جایگزینی خواهد بود.
 3. دسترسی و قابل استفاده بودن: ما سعی می‌کنیم که شما دسترسی شبانه‌روزی در تمامی ۷ روز هفته داشته باشید، و سعی می‌کنیم هرگونه زمان ازکارافتادگی را به حداقل برسانیم. ممکن است به دلیل تعمیر و نگهداری وبسایت، یا دلایل و مشکلات فنی دیگر لازم باشد دسترسی شما به وبسایت یا ارائهٔ خدمات و محتوای وبسایت را موقتا متوقف یا معلق کنیم، ولی سعی می‌کنیم زمانش را بسیار کوتاه کنیم.
 4. مالیات، هزینه، و بها: مسئولیت پرداخت تمامی هزینه‌ها و مالیات مرتبط به استفاده‌تان از وبسایت در هر جایی که مالیاتی بر آن بسته‌شده باشد (از جمله مالیات بر حقوق و مالیات بر ارزش افزوده، اگر نافذ و دارای موضوعیت باشد)، با شما است.
 5. تغییر در شرایط توافقنامه: ما می‌توانیم در هر زمانی شرایط توافقنامه را تغییر دهیم، اما تمام تلاشمان را خواهیم کرد که اطلاعات مربوط به تغییرات را در وبسایت منتشر کنیم یا با ایمیل به شما اطلاع دهیم. اگر بعد از تغییر شرایط توافقنامه همچنان به استفاده از وبسایت ادامه دهید، به معنی آن است که شرایط جدید یا اصلاح‌شده را پذیرفته‌اید.
 6. تفسیر: کلماتی مثل «شامل»، «از جمله»، «همچون»، «مثل» و «از قبیل» به هیچ وجه محدودکننده نیستند و وقتی جایی از صلاحدید خودمان صحبت می‌کنیم، منظور صرفا صلاحدید خود ما در مرکز المپیاد ماخ است (مگر آنکه در توافقنامه چیز دیگری گفته شده باشد).
 7. قوانین نافذ: ما وبسایت خود را از داخل ایران اداره می‌کنیم. در نتیجه قوانین جمهوری اسلامی ایران نافذ هستند و مرکز المپیاد ماخ از قوانین و مقررات ایران پیروی می‌کند و تحت نظام قضایی ایران عمل خواهد کرد. هر گونه قانونی که به‌شکل اجتناب‌ناپذیر و رد ناشدنی در موردی و موضوعی وارد باشد و صدق کند، در آن زمینه قانون نافذ محسوب خواهد شد.